tvorba webu, seo, copywriting


Něco málo z toho, co dokážu

tvorba webových stránek

Vše začíná na papíře, u hrubého náčrtu obsahu stránek. Jsou navrženy tak, aby byly přehledné a uživatel mohl snadno najít vše, co potřebuje. Na tento hrubý návrh navazuji v počítači. Vytvořím zde výslednou podobu, která zaujme nejen svým grafickým zpracováním.

Tuto podobu Vy schválíte a já se pustím do programování. Můj kód je přehledný, držím se nejnovějších trendů a technologií. Stránky se načítají rychle a následné úpravy jsou jednoduché.

seo - záruka, že vás lidé najdou

První krok je analýza konkurence. Podívám se co Vaše konkurence dělá dobře a co naopak ne. Budu vědět koho chceme předběhnout. Druhým krokem je optimalizace kódu stránek. Přepíšu ho tak, aby byl pro vyhledávače co nejlépe čitelný.

Potom vyberu vyhledávací slova, na která se zaměřím a posunu vás ve vyhledávání nahoru. Dále vám doporučím pravidelnou aktivitu na sociálních sítích, která také přispívá ke zlepšení pozice ve vyhledávači. Velmi efektivní strategií je i pravidelná aktualizace obsahu stránek, s tím Vám také rád pomůžu a doporučím vám nejlepší postup. I e-mailový newsletter sem patří.

tvorba funkcionality na míru

Chápu, že některé weby prostě potřebují něco navíc. Něco neobvyklého a speciálního. Třeba animace webu pro ještě hezčí vzhled nebo webové stránky fungující jako galerie s aplikací pro nahrávání fotek. Vlastně cokoliv, co se musí dotvářet navíc a nelze to udělat jednoduše.

Nebojte se mi navrhnout i ten nejbláznivější nápad. Třeba není zas až tak bláznivý.

redakční systém - upravte si stránky sami

Pokud není nutný, je lepší ho nepoužívat. Ale někdy nutný je. Klasický případ jsou aktuality a nebo stránky s blogem. Obojí je mimochem dobré pro SEO, o kterém jsem psal výše. Používám wordpress, který je jednoduchý a snadno se ho naučíte. Pokud budete potřebovat pomoc, jsem Vám k dispozici.

Wordpress je webová aplikace a bude Vám fungovat i na mobilu a tabletu, takže stránky klidně můžete aktualizovat, ať už jste kdekoliv. A nebojte se, nemusíte umět programovat.

copywriting - psaní textu s cílem

Stránky musí mít především cíl, kterého chtějí dosáhnout. To může být třeba hovor od zákazníka nebo jeho registrace na stránkách. Je to směr, kterým celý web vedu.

Tento cíl není jediný účel stránek. Jejich účelem je také naplnění představ zákazníka. Měl by na nich najít vše, co ho zajímá. Text na stránkách by měl být stručný, čtivý a především psaný pro lidi. Měl by na zákazníka zároveň zapůsobit a nadchnout ho pro danou službu nebo produkt.


Zní to dobře? Neváhejte mi napsat či zavolat a domluvíme se na konzultaci nebo odpovím na Vaše dotazy.

Ozvěte se mi

© 2016 Marek Mouček

Telefon: +420 723 701 805